Hotel Jilemnice Vyhlidka

*** Hotel Vyhlidka ubytovanie JilemniceHotel Vyhlídka v Jilemnici:
Mesto Jilemnice je známe ako brána západných Krkonoš. Leží v údolí potoka Jilemky. Mestská časť Hrabačov je prirodzene oddelená zúžením doliny a je tvorená údolím riečky Jizerky. Hotel Vyhlídka sa nachádza na tejto polohe sa hosťom naskytá nádherný výhľad do vnútrozemia i na panorámu Krkonôš.

Jilemnice hotel Vyhlidka ubytovanie:
Hotel "Vyhliadka" ponúka ubytovanie v 6 dvojlôžkových, 6 trojlôžkových a 2 štvorlôžkových izbách vždy s možnosťou prístelky a v 1 rodinnej dvojizbe pre 6 osôb + 3 prístelky (maximálna obsadenosť). Všetky izby sú vybavené soc. zariadením, na izbách je TV /SAT.

Vybrať si môžete ubytovanie s raňajkami, polpenziou alebo plnou penzíiou. Samozrejmosťou je dostupnosť detskej postieľky (za poplatok), hlásič - detská "opatrovateľka" a vanička (za poplatok), zvierací kamarát (za poplatok).

Ubytovanie Jilemnice hotel Vyhlídka reštaurácia:
Súčasťou hotela je reštaurácia s kapacitou cca 60 miest. Ponúka špeciality českej i medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia je delená na salónik s krbom - nefajčiarsky s detským kútikom, reštaurácia + bar a salónik pre fajčiarov (obmedzenie fajčenia na poludňajšie stravovanie). V reštaurácii nájdete aj tanečný priestor, pre skupiny po dohode možno zabezpečiť hudobnú produkciu, možnosť usporiadania večierkov, svadieb, rôznych osláv, seminárov a školení. V letnom období je možné využiť vonkajšie posedenie, zaistíme aj grilovanie.

Jilemnice ubytovanie hotel Vyhlídka služby:
Organizovanie školení, prezentácií firiem, firemné akcie, rodinné oslavy, svadby, večierky, školy v prírode, lyžiarske kurzy a mnoho ďalšieho. V areáli hotela je Vám k dispozícii: reštaurácia, detský kútik (deti do 5 rokov), terasa, bar, ohnisko, záhradné posedenie, záhradný gril, pieskovisko, hojdačka, parkovisko.

Hotel Vyhlídka: Sanocentrum - služby tohto zariadenia možno zabezpečiť prostredníctvom hotela. Zariadenie sa špecializuje na liečbu a prevenciu vnútorných chorôb vrátane civilizačných chorôb, ochorení a porúch pohybového systému, úrazov a poúrazových stavov, bolestivých syndrómov, obezity, porúch metabolizmu a na komplexnú starostlivosť o špičkových športovcov, predovšetkým členov lyžiarske reprezentácie Českej republiky.

Hotel Vyhlídka ubytovanie šport a voľný čas - Jilemnicko:
V hoteli je požičovňa bicyklov, v okolí množstvo značených turistických trás a cyklotrás. Lyžiarsky vlek "Kozinec" - (dĺžka 500 m) je vzdialený cca 300 metrov od hotela, zjazdovka je upravovaná, možnosť večerného lyžovania. Lyžiarsky areál "Hrabenka" - ponúka 20 km upravených bežeckých stôp vrátane novej lyžiarskej turistickej trasy "BUĎ FIT" v dĺžke 12,5 km, ktorá vedie okolím Jilemnice a je po celej svojej dĺžke značená.

Zimné strediská v Krkonošiach: Skiareál "Benecko" - (6 km) - k dispozícii 8 vlekov s dĺžkou zjazdoviek od 115 do 750 m. Skiareál "Herlíkovice" - (12 km) - k dispozícii 4 vleky s dĺžkou zjazdoviek od 200 do 800 m. Skiareál "Špindleruv Mlýn" - (20 km) a "Rokytnice nad Jizerou" - (17 km).
Hotel Jilemnice Vyhlidka - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Jilemnice Vyhlidka - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Jilemnice Vyhlidka - možnosť pripojenia na internetHotel Jilemnice Vyhlidka - k dispozícii letná terasaHotel Jilemnice Vyhlidka - k dispozícii kavareňHotel Jilemnice Vyhlidka - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Jilemnice Vyhlidka - hotel má reštauráciuHotel Jilemnice Vyhlidka - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Jilemnice Vyhlidka - akceptuje creditné karty VISAHotel Jilemnice Vyhlidka - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Jilemnice Vyhlidka - akceptuje creditné karty JCBHotel Jilemnice Vyhlidka - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Jilemnice Vyhlidka - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Jilemnice Vyhlidka - Izby s vlastnou toaletouHotel Jilemnice Vyhlidka - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Vyhlidka ubytovanie Jilemnice Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 23 m/s

Adresa: Hotel Vyhlidka K Vodojemu 275 Jilemnice 51401 Czech Republic

E-mail: Hotel-Jilemnice-Vyhlidka@cz-hotel.eu